Strona w przebudowie
NCBR

Potrafimy wszystko

Przez lata wyprodukowaliśmy miliardy opakowań, dlatego coraz częściej myślimy, że ten biznes nie ma przed nami tajemnic. Dostarczamy najlepsze rozwiązania dla wszystkich sektorów rynku – od kosmetyków po alkohol i artykuły spożywcze.

Druk offsetowy

By osiągnąć możliwie najlepszy efekt, drukujemy w 7 kolorach w jednym przelocie. Nasze wydruki to najlepsza jakość, zupełnie jak 30-letnia whisky single malt.

Hot & cold stamping

Mała aplikacja - wielki efekt. Nawet jeśli będzie drobna jak płatek śniegu, rezultat będzie zniewalający. Folia może być metaliczna lub barwiona – zgodnie z życzeniem.

Pracujemy z DOT2DOT od wielu lat.
Dostarczają najbardziej kompleksowe rozwiązania na rynku.

Bartosz Thomas, Philips Lighting

Wykrawanie i tłoczenie

Dreszcz elegancji. Jeśli tłoczenie widoczne na zdjęciach nie wystarcza, możemy pomyśleć o dodatkowych ornamentach na Twoich opakowaniach. Efekt luksusu zapewnią tłoczenia wypukłe i wklęsłe. Wykrawanie skomplikowanych projektów? To nasza specjalność.

Składanie i klejenie

Całkiem nowy kształt dla twojej marki. W wielu przypadkach,
razem z naszymi Klientami, nadajemy unikalny kształt opakowaniom. Składanie i klejenie dostosowane do wymagań linii pakującej w zakładzie Klienta, to żadne wyzwanie.

Laminowanie folią

Wiodące marki na świecie korzystają z naszych metalicznie laminowanych opakowań, by osiągnąć efekt z najwyższej półki. Wykończenie folią na wysoki połysk lub matową, wyróżnia projekt graficzny Klienta.

Druk flexo

Oferujemy pełną gamę etykiet samoprzylepnych, etykiet shrink sleeve i zadrukowanych tub laminowanych. Wydruk do 12 kolorów.
Łączymy fleksografię 175 lpi HD i sitodruk z unikalnymi zdobieniami, wliczając w to: tłoczenie na zimno, hologramy, wytłaczanie, lakierowanie i inne efekty specjalne, by spełnić najwyższe wymagania.

Z naszą szeroką gamą produktów,
nie musimy szukać innego producenta.

Bartosz Thomas, Philips Lighting

Opakowania kaszerowane

Kaszerowanie jest modne, ale też praktyczne. Łączy w sobie zalety tektury falistej z jakością druku offsetowego. Dzięki najnowszym maszynom wyspecjalizowaliśmy się w łączeniu tych technologii.

Opakowania z wklejonym okienkiem

Zamknięte w pudełku, a kuszące dla oka? Idealne rozwiązanie dla produktów luksusowych lub zestawów podarunkowych.
Tak opakowanym produktom, trudniej się oprzeć.

Technologia dyfrakcyjna cast & cure

Prawdziwy efekt 3D. Efektywna kosztowo technologia tworzenia wysokiego połysku oraz efektów dyfrakcyjnych z zastosowaniem lakieru UV i specjalnej folii do wytłaczania obrazu holograficznego na każdym zrobi wrażenie.

Znamy się na swojej pracy i w dodatku jesteśmy fair, zawsze po Jasnej Stronie Mocy.

GRAMY FAIR, ZAWSZE